21 Ağustos 2014

Metro Turizm Sorunlu Online Bilet!

Biletimi internetten 42 no'lu koltuk olarak satın aldım ayın 15'inde çarşı Metro Turizm şubesine gidip biletimi yazdırmalarını istedim, görevli sadece otogardan bilet çıktısı verebileceklerini ayrıca adımın 42 no'lu koltukta değil 19 numarada gözüktüğünü söyledi ki 19 numara koridordu ve ben koridorda seyahat etmem.


Kıza nasıl olduğunu sorduğumda tabii ki yardımcı olmadı, bir açıklamada bulunmadı. Müşteri hizmetlerini aradım ama oldukça uzun süreler bekletildim ve konuşacak kimseye ulaşamadım. Aramalarım otobüs saatine kadar devam etti ayrıca otogarı da aradım ve kimse teli açmadı.


Bineceğim yerde otobüs durmadı zorla durdurdum. Adımı listede bulamadılar ve otobüse zorla bindim.az daha binemeyecektim.

Büşra 617 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön