01 Nisan 2013 #1716273

Metro Turizm Servisleriniz Şubeye Bırakmıyorlar!

Çanakkale yolculuğu yaptıktan sonra 2 seferdir servis araçlarınızı kullanıyoruz.Sultangazide 50.yıl Mahallesinde açmış olduğunuz şubeniz, götürürken şubeden alıyorlar ama getirirken 26 denen yol üstü diye tabir ettikleri bir mevkii de itirazımıza rağmen eşyalarımızla birlikte bıraktılar.Hemde bu olay 2 yolculuğumuzda arka arkaya kısa sürelerle yaşandı.Ailemle birlikte hava koşulları ve oturduğumuz mevkii yüzünden çok sıkıntı yaşamış bulunmaktayız .Lütfen bu konuyla ilgilenmenizi rica ediyoruz.

Nilüfer 48 Okunma

Cevaplar

  • Nilüfer08 Haziran 2013

    Talebimle alakalı bilgilendirme almış ama bu konuyla alakalı hiç bir işlem yapılmamıştır.Yine aynı şekilde servisleriniz kendi istedikleri yerlerde bırakmaktadırlar.Verdiğiniz 444 34 55 no lu numaradan bir temsilci bulmamız için uzun zaman beklememe rağmen kimseye de ulaşamadım.Cevabınızda da yazdığınız gibi titiz davranmanızı beklerim.

  • Metro Turizm Temsilcisi01 Nisan 2013

    Nilüfer hanıma talebi alındığına dair bilgilendirme yapılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön