01 Şubat

Metro Turizm Samandıra Tesisindeki Saygısız Temizlikçi Personel.

12.01.2018 tarihinde Metro Turizm ile Adapazarı’na gitmek için saat 14:00’de Samandıra’dan kalkacak otobüsü beklerken temizlik personeli tam oturduğum yerin altını sileceği gerekçesiyle, sanki müşteriyle değil de bir tanıdığı ile konuşuyormuşçasına, senli benli; “bir de görüyorsun yerin sildiğimi, kaldır ayağını da sileyim şurayı” diyerek oturduğum yerden beni kaldırıp görevini layıkıyla yerine getirdi! Anında çağrı merkezinizi arayıp bir şikayet kaydı oluşturdum (201801849118) ama bugüne kadar herhangi bir geri bildirim almadım.
Sizden ricam insanın değil bir müşteriye eşine, dostuna, sevdiği herhangi birine bile bu cüretle söyleyemeyeceği şeyi söyleyen bu kadının “gerçekten” uyarılması ve insana yakışır davranışlar sergilemesi için eğitilmesi, bir müşteri olarak Metro Turizm’in bu konuda hassasiyet gösterdiği bilmek ve Metro Turizm müşterisi olmaya devam etmemi sağlamanız.

Sibel 539 Okunma

Cevaplar

  • Sibel'in Teşekkür Mesajı05 Şubat

    Şikayetimin yayınlandığı günün bir gün sonrası Metro Turizm tarafından arandım ve personelin gerekli şekilde uyarıldığı konusunda bilgilendirildim. Benim istediğim de buydu; değil bir müşteriye insanın eşine dostuna bile gösteremeyeceği bir cüretle davranan personelin yaptığı terbiyesizliğin karşılığını alması ve bu davranışı bir daha hiç kimseye karşı gösterememesi. Umarım gerekli şekilde eğitilmiştir. Teşekkür ederim.

  • Metro Turizm Temsilcisi02 Şubat

    Sayın YETKILI, Konu ile ilgili bölgeye bilgi verildi. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön