13 Mayıs 2014

Metro Turizm Rezervasyon Yapılmamış Karttan Para Çekilmiş!

12 Mayıs tarihinde internetten 3 kişilik gidiş dönüş toplam 6 bilet aldığımız zannediyoduk ki kartımızdan 315 tl çekimde yapıldı! Metro Turizm Çağrı merkezini aradığımızda adımıza ayrılmış herhangi bir yer veya rezervasyon yapılmamış olduğunu öğrendik. Para iademizi 15 gün içinde yapabileceklerini yeni yerin alınması içinde tekrar ödeme yapmamız söylendi!


Ne bir yer rezerve edilmiş nede paramız iade ediliyor. Mağduriyetimiz hem maddi hem manevidir! Hukuksal yollara başvurmadan umarım gün içerisinden para iadesi yapılmış olur! Para iadesinin bu kadar güç olduğu bir kurumda karttan para çekmek hemde rezervasyon yapmadan kurumsallık dışı!

Selda 353 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön