06 Şubat 2014 #2279162

Metro Turizm Pişmanlıktır!

31.01.2014 tarihinde 13:00 Ankara-İzmir otobüsüm vardı. Ben Aşti'de 12.30 bulunan araca yönelip İzmir aracı mı diye sorduğumda ''hayır değil sizinki daha gelmedi''denildi. Sonra 13:05'te aracın gittiği söylendi içeri geçip 41 no'lu yazıhaneye derdimi anlatmam söylendi.


Girdim masaya biletle elimi vurdum bu biletin hesabını kim verecek diye, anons yok, arama yok, bu araç nasıl kalkar diye sordum ve personeliniz elinizi niye masaya vuruyorsunuz diye sordu sinirli olduğumu söyledim ben de sinirliyim kalkıp size bir tane patlatıyor muyum diye cevap verdi bunun üzerine bölge müdürlüğüne gönderildim.


Geri kalanı şikayetimde yer alıyordu lakin Metro Turizm bana hala geri dönmedi!

Şükran 80 Okunma

Cevaplar

  • Şükran26 Şubat 2014

    Yapılan hiçbir şey yok , gerekli bilgi verilmedi, reşit bir birey olmama rağmen ailemi aradıklarını söylüyorlar ki bu da bir çelişki ailemi ise arayan kimse yok, yaptıklarını söyledikleri tek bir hizmet bile yok!

  • Metro Turizm Temsilcisi08 Şubat 2014

    Merhaba, Yolcumuzun müşteri hizmetlerine iletmiş olduğu başvurusuna istinaden işlemleri devam etmektedir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

  • Şükran08 Şubat 2014

    Şikayet ettim kaç defa, sürekli şikayetimi kapattılar bana tek bir bilgi vermeden , sürekli yeniden açtırdım dosyayı ve üstüne 1 saat geçmeden yine habersiz bir şekilde kapatıldı, facebook ve twitter'dan sayfalarına yazdım ve aldığım cevap yeni bir şikayet dilekçesi oluşturmam yönünde. Benim şu aşamada yapmam gereken ne? Şu ülkede kalkıp ben de size patlatıyor muyum diyen firma çalışanı , daha Türkçe kullanmayı bilmeyen Call Center çalışanları ve dahası ses tonunu bile ayarlayamayan Call Center çalışanları. Bu firma yüzünden maddi-manevi zarardayım. Ben o gün İzmir-Manisa Aktarımı yapacakken yapamadım , sürekli Call Center'ı aramaktan dakikalarımı tükettim bir haftadır ve aldığım cevapsa yeniden yeniden yeniden yeniden yeniden bir dilekçe oluşturunuz. Bu mudur firmanın kalitesi?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön