13 Mayıs 2013 #1795456

Metro Turizm Pis Koku ve Aşırı Oda Spreyi!

Metro Turizm İstanbul-Fatsa 1 mayıs 2013 17:15 arabası ile annemi samsuna gönderdim. Arabada pis koku şikayeti olduğu için muavin sürekli oda parfümü sıkarak kokuyu bastırmaya çalışmış. O kadar aşırı sıkmış ki annem şu an nefes darlığı problemi çekiyor ve tedavi görüyor.Ulaştırma bakanlığının denetimleri ya hiç yapmıyor ya da üstünkörü yapıyor. Üstüne üslük arabanın çok eski bir araba olduğunu ve yolda 1.30 saat arıza yapıp beklediğini de eklemeliyim.


İnsanların parasıyla rezil olması durumunu ben hazmedemiyorum. Buradan yetkililere sesimizi duyurmaya çalışıyorum, bu benim annemin başına geldi başka insanların başına gelmesin. İnsan ilk planda olmalı.Lütfen bu konu ile ilgilenmenizi rica.

İbrahim 110 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi13 Mayıs 2013

    İbrahim beyin şikayetine istinaden mail yoluyla geri dönüş yapıldı. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön