25 Ağustos 2014

Metro Turizm Personel Müşteriye Karşı Çok Ama Çok Saygısız!

Telefonla aldığım bileti İstanbul Metro Turizm ofisinden yazılı baskı şeklinde aldığım halde Balıkesir Akçay otogar ofisinden talep ettiğimde bana ukalaca bir yaklaşımla bileti basıp veremeyeceğini belirten garaj sorumlusu sonrasında ben bagajlarımı verdiğim otobüsü ofiste müşteri hizmetleri ile görüşürken bekleme süresini kullandırmadan biz sorunu çözmeye çalışırken otobüse kalkış emri verdi.


Kendi cebimden para vererek kendi otobüsüme yetiştim. Bu olaylar olurken müşteri temsilcisi halen telefonda idi. Şikayet ettim 1 hafta içinde size dönüş yapılacak denildi. Halen ne arayan var ne soran. Tam bir sorumsuzluk abidesi olmuş Metro Turizm.


Para iadesi istiyorum...

Mesut 526 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

  • Mesut02 Eylül 2014

    Donus bile yapılmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön