19 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9203217

Metro Turizm Otobüsten İndiğimde Valizim Yoktu

Metro Turizm neden bu kadar sorumsuz. 7.8.17 tarihinde İstanbul' dan akşam 11.30 otobüsü ile Tekirdağ'a gittim. Samandıra'da valizimi muavine verdim bagaja koydu. Tekirdağ'da gece 3 'te indiğimde valizim yoktu. Metro şikayet hattına bildirdim kaç gün oldu geri dönüş yok. Gözümün önünde bagaja koyduğu valizi muavin otobüsün içinde aradı. Bu işten midem çok bulandı. Valizim bana 4.000 TL gibi bir masrafa sebep oldu. İçinde çok değerli eşyalarım vardı. Şirket aracımın anahtarı vardı. Aracın tüm kilit sistemini değiştirmek zorunda kaldım. Gittiğim tatilden valiz kayboldu diye apar topar dönmem de cabası. TV kanallarına kadar müracaat edeceğim. Tüketici Mahkemesi'ne gideceğim. Çok mağdur oldum. Kaç gün oldu daha etkisini üstümden atamadım. Tüm bu yaşadıklarımı Metro Turizm umursamıyor bile değil buna deliriyorum. Ve bu iş karşılıksız kalmayacak.

Murat 395 Okunma

Cevaplar

 • Murat22 Aralık 2017

  Ne süreçmiş arkadaş. Yazıklar olsun. Haram olsun hakkım.

 • Murat26 Ağustos 2017

  Madem süreç devam etmektedir diyorsunuz bu ne o zaman. Yazıklar olsun. Ben valizimi geri istiyorum. Ya da zararımı karşılayın. Bu işin peşini bırakmayacağım.

 • Murat22 Ağustos 2017

  Son 4 gündür müşteri temsilcisini arıyorum ve Metro Turizm şikayet sayfasındanda kontrol ediyorum. Bana geri dönüş olduğu söyleniyor yani sona gelinmiş. Yalandır. Beni kaç gün geçmesine rağmen hiçbir metro yetkilisi aramamıştır.

 • Metro Turizm Temsilcisi22 Ağustos 2017

  Sayın YETKILI, Yolcumuzun çağrı merkezine bildirimine istinaden işlemleri devam etmektedir . Saygılarımızla, Metro Turizm

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler