27 Ocak 2014 #2260088

Metro Turizm Online Ödeme Sayfası Boş!

Metro Turizm'in E-bilet sisteminden bilet almak için gerekli bilgilerimi doldurduktan sonra ödeme kısmına kredi kartı bilgilerimi girdim ve öde butonuna tıkladım, buradan sonra sistem beni beyaz bir sayfaya yönlendirdi, burada bir süre bekledikten sonra kredi kartımın limiti yetersiz olabileceğini düşünerek, geri gelip başka bir kredi kartı ile aynı işlemleri tekrarladım, ancak sistem beni yine bir beyaz ekrana aktardı.


Sayfa tamamen beyaz ve bomboştu, herhangi bir bildirim yer almıyordu. Ödemeniz gerçekleşmiştir tarzı hiçbir mesaj yoktu. Sistemsel bir sorun olabileceğini düşünerek sayfayı kapattım. Bugün maillerimi kontrol ederken, biletin kesildiğini gördüm, sistem beni uyarmadığı için mağdur oldum!

Gökhan 74 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan29 Ocak 2014

    Sistemsel bir aksaklık nedeni ile, biletiniz kesilmiştir, ödemeniz yapılmıştır tarzı bir bildirim vermemeniz nedeni ile müşterilerinizi mağdur etmeye hakkınız yok.

  • Metro Turizm Temsilcisi29 Ocak 2014

    Merhaba, Yolcumuzun müşteri hizmetlerine iletmiş olduğu başvurusuna istinaden mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön