24 Temmuz 2014 #2587804

Metro Turizm Olmayan Sefer İçin Bilet Satışı!

18.07.2014 tarihinde aldığım, Denizli'den Tekirdağ'a 25.07.2014 tarihinde saat: 01:30 için 29 koltuk numaralı biletin güzergahının değiştiğini, böyle bir güzergahın olmadığını yola çıkacağım gün tesadüfen öğrenmekteyim.


Olmayan bir güzergah için kredi kartımdan ücret kesildi! Bu tam bir usulsüzlüktür! Metro Turizm ile yaptığım hiçbir yolculuğum sorunsuz olmadı. Yapılan böyle bir güzergah değişikliğinden beni haberdar etmeyen Metro Turizm ile bir daha seyahat etmeyeceğim çevremdekileri de bu konuda onları uyaracağım. Böyle bir seyahat hizmeti olamaz!

Nuray 247 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön