13 Nisan 2013
Yorum Yap
#1741131

Metro Turizm Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Bugün internet sayfasından Ankara-Marmaris bilet satın aldım. Hareket saati 21:30 yazıyordu. 21.15'te otogara gittiğimde, otobüsün hareket saati 9'du ve otobüs gitti dediler. oysa ki ben satın alırken 21:30 olarak satın aldığımdan emindim. kontrol etmek için mail sayfama girdim (bilet aldığımda, bilet bilgileri mail adresinize gönderildi yazıyordu).


Ancak bilet satın alma işlemine dair herhangi bir mail gelmemişti. hiç bir şey ispat edemedim. bilet yandı dediler, hiç yardımcı olmadılar. para iadesi şöyle dursun, başka otobüsle gönderelim bile demediler. diyelim ki ben saati yanlış gördüm, kendileri yolcuları saatlerce bekletirler ama 15 dakika için bilet yakarlar. sözde müşteri memnuniyeti!!!

Can Can 69 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi15 Nisan 2013

    Can beyin şikayetine istinaden ilgili birime bilgiler aktarılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

Ziyaretçi Yorumları