17 Haziran 2014

Metro Turizm Müşteri Hizmetleri Dönüş Yapmadı!

22 Mayıs tarihinde oluşturduğum şikayetime hiçbir dönüş sağlanmadı, gerekli tüm belgeleri kendilerine ulaştırmama rağmen halen finans bölüm incelemesinden bahsediyorlar. Gruponla yaptıkları indirim satışlarının kontrolünü sağlayamıyorlar.


Kendi sitelerinden aldığım biletlere referans numarası yönlendirmediler benden talep ediyorlar çok vahim,çok yanılttı beni Metro Turizm...

Jale 362 Okunma

Cevaplar

 • Jale25 Haziran 2014

  GRUPONLARIMIZIN geçerli paraları ödenmiş biletlerimizi kullanmadan güzergahın iptali bilgisini vermektedir METRO TURİZM ama ödenen para ve biletlerin ne olacagı bilgisini verememeltedir.Ayrıca anılan güzergah iptalde edilmemiş AŞTİ'ye girmiyormuş sadece otobüs kendi acenta bilgisi.D üşünün merkezin haberi bile yok, kimlerle hak araması yapıyorum diye düşünmeden edemiyorum.

 • Jale25 Haziran 2014

  evet dönüş sagladılar SADECE aramış oldular yasal süre çoktan aşıldı çözüm hala YOK METRO TURİZM.Bilginize :)

 • Metro Turizm Temsilcisi24 Haziran 2014

  Merhaba, Yolcumuzun müşteri hizmetlerine iletmiş olduğu başvurusuna istinaden görüşme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

 • Jale20 Haziran 2014

  çok yavaş ve ilgisizler ne istediğinizi tam anlamadan oluşturdukları kayıtlarla çözüm sunmak degil sorunu yok sayıp ört pas etmeye çalışıyorlar.(benim dosyamla baglantılı kişilerle ilgilidir tüm degerlendirmelerim)Yanlış bilginiz oldugunu düzeltmek istediğinizde amiriniz sizle görüşmemizi dinlesin dediğimizdede müşteri temsilcisi kayıtlarına sedece ulaşılır bizim kayıtlarımız yok bilgisi vermekteler.O kadar geç dönüş saglanıyorki hak kaybına ugratıp onun içinde sizi suçlama yönüne gitmekteler.Daha çok ilgi daha çok müşteri güveni demektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön