30 Nisan 2013 #1771234

Metro Turizm Muavinin Kaba Davranışları!

Muavin daha valizimizi alırken kaba davranışlarıyla bir asabiyet gösterisi yaptı. daha sonra başka bir yolcuya aynı davranışta bulundu ve yolcunun kardeşine saldırdı araçta münakaşa devam etti. Yolcuyla tartıştı ve sarf ettiği söz kafasına sıkmadığıma dua etsin oldu kaba ve terbiyesizce bi münakaşa içine girdi.


Ben de dahil diğer yolcular rahatsız oldu ve sinirleri bozuldu neticede uzun yola gidiyoruz yolcuların huzurlu olması şart. böyle psikolojisi bozuk insanları çalıştırmamalarını rica ediyorum.

Şura 99 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi30 Nisan 2013

    Şura t. şikayetine istinaden mail yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön