24 Temmuz 2014

Metro Turizm Küçükköy Şubesi!

Metro Turizm'den arada sırada online bilet alan birisiyim. Geçen aldığımda servis seçmeyi unutmuştum ve bana en yakın şube olan Küçükköy şubesini aradığımda servis seçmediyseniz servise binemezsiniz cevabı verildi.


Böyle bir saçmalık olabilir mi? Ve bugün de tekrardan bilet aldım servis seçtim servisin 10:30'da kalkacağı yazıyordu fakat önceden şubeden aldığım biletlerde her saati çeyrek gece kalkıyor diye hatırladım. Bu yüzden teyit amaçlı şubeyi aradım ve aynı kişi bana internette seçtiyseniz orada yazar ben bilgi veremem dedi. Şimdi ben bu akşam 10:30'da oraya gitsem ve servis gitmiş olsa 11 deki otobüse nasıl yetişeceğim?

Vural 289 Okunma

Cevaplar

  • Vural05 Aralık 2014

    6 ay sonra cevap verdiler mükemmel iş

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

  • Vural03 Ağustos 2014

    cevap bile verilmedi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön