10 Eylül 2014

Metro Turizm Karayolu Taşıma Yönetmeliğini Yok Saymak!

09.10.2014 tarihli Konya Ereğli'den hareket İstanbul istikametine bilet aldım. Ancak iznimin
kapanmasından dolayı biletimi iptal ettirmek için müşteri hiz. aradım. Y**** isimli beyefendiye biletimin gününe 30 gün olduğunu ve biletimde iptal işlemi yapabileceğimi yazdığını bu yüzden iptal etmek istediğimi söylememe rağmen iptal edemeyeceklerini şirketin böyle bir karar aldığını 2014 yılı içerisine bilet kesebileceklerini belirtmiş; ben de kendisine Karayolu Taşıma Yönetmeliğinin 38. mad 9. bendini hatırlattım.Ama nafile aynı şeyi tekrarlayıp durdu. Şirket bu keyfi yönetmelik tanımazlık tavrından bir an evvel vazgeçmesini aksi takdirde hakkımı hukuk yolu ile arayacağımı belirtmek istiyorum.

Halil 295 Okunma

Cevaplar

  • Halil26 Ağustos 2016

    Sizin gibi firma olmaz olsun her yerde kendinizi belli ediyorsunuz. Yolda kalsam dahi artık sizinle işim olmaz. İş bitmiş bilet yanmış. O aldığınız para da haram olsun size.

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön