11 Mayıs 2013 #1792047

Metro Turizm Kampanyalı Biletlerde Değişiklik!

Metro Turizm'den 19. 05. 2013 tarihli gidiş ve 26. 05. 2013 tarihli dönüş olmak üzere bilet aldım. Ankara-Çanakkale gidiş bileti alana dönüş 1 tl kampanyasından yararlandım. Ancak tarihlerde değişiklik yapmak zorunda kaldım ve Metro satış ofisine başvurdum yardım için. Ancak kampanyalı biletlerde hiçbir şekilde değişiklik yapılamayacağı bu biletlerin boşa gideceği söylendi. Bu konuda bileti alırken bana bir uyarıda bulunulmadığı gibi imzaladığım biletin arkasında da kampanyalı biletlerle ilgili bilgi bulunmamaktadır.


Daha önce de Metro'da sorun yaşadığım için uzun süredir yolculuk yapmıyordum. Bir kez daha denemek istedim ama yine sorun yaşıyorum ve hiçbir çözüm bulunamıyor.

Saliha 184 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Saliha hanıma mail yoluyla geri dönüş yapıldı. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön