07 Eylül 2016

Metro Turizm Kalkış Yeri Bayrampaşa Olan Bilet Samandıra Gözüküyor

Online olarak aldığım bilette kalkış yeri olarak iki seçenek bulunmakta bunlar İstanbul ve İstanbul Anadolu şeklinde ifade edilmiş. Ben de Avrupa Yakasında bulunduğum için İstanbul'u seçtim sonra bileti almaya gittim ve bana bu Samandıra'dan kalkacak dedi. Müşteri hizmetlerini aradım oradaki hanımefendiye izah ettim dedi ki beyefendi İstanbul seçilmiş İstanbul Samandıra oluyor dedi bende bunun üzerine bugüne kadar hangi firmayla yolculuk ettiysem İstanbul deyince Bayrampaşa algılanıyor dedim üstelik kalkış yeri İstanbul Anadolu olan değil sadece İstanbul olanı seçtim dedim burada İstanbul Anadolu seçeneği Anadolu Yakasını ifade ediyorsa İstanbul seçeneği nereyi ifade ediyor? Hanımefendi çözüm olarak bilet iadesine gitmek istedi bende bayram arifesinde iptal etsem başka bir yerden nasıl alacağım sizin çözüm yolunuz bu dedim. Bu bileti bu firmadan almaya niyetim hiç yoktu.

Yusuf 407 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf12 Eylül 2016

  9 Eylül Cuma günü Online aldığım bilette kalkış yeri için iki seçenek olup bunlar İstanbul Anadolu ve İstanbul ve ben İstanbul'u seçtim bileti alınca samandıra gözüktü ve bunla ilgili hiçbir şey yapılmadı üstelik suçlu benim gibi muamelede bulundular bundan da ötesi burada yine şikayette bulundum ve yoruma yolcu ile irtibata geçildi yazdılar ama böyle birşey olmadı. Yolculuk günü Avrupa'dan samandıraya gitmek çok zor oldu bu yapılan yanlışlığın telafi edilmesi gerekiyor.

 • Yusuf08 Eylül 2016

  Yapılan bu yanlışlığın maddi manevi zararın karşılanmasını istiyorum. buradan muhatap alınmayacak kadar yaptığınız yanlışın ardında durulmuyorsa başka muhatap buluruz elbet.

 • Yusuf08 Eylül 2016

  Görüşme falan olmadı, beni arayan olmadı.

 • Yusuf08 Eylül 2016

  Her şeyi tamamıyla anlatmak istiyorum. Online aldığım siteden kontrol ettim bu şikayetin üzerine İstanbul Anadolu değildir İstanbul'u seçmişim dediğim gibi. Bunun üzerine hala yolcu kendi imkanlarıyla samandıraya gidecek diyerek yanlışı kabul etmemek hiç hoş değil. Bu bileti alırken gerekirse 2 gün sonraya başka firmayla gidersin dedim. Duyduğumuz o kadar şeye bunlar olmamıştır demiştim ama görünce güven kalmıyor artık.

 • Metro Turizm Temsilcisi08 Eylül 2016

  Sayın YETKILI, Yolcumuzun çağrı merkezimize ilettiği bildirime istinaden görüşme yapılmıştır. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön