11 Mayıs 2013 #1792046

Metro Turizm Kalitesiz Hizmet!

Metro, artık "büyümeli". İnsanların yol kaydını iyi tutmalı. İnecekleri yerleri hatırlatmalı, hem şoföre hem yolcuya. Kimsenin vaktini "almamalı". Herhangi bir firmasal ya da şahsi sorunlardan ötürü. Yolda şoför muavinden, muavin hostesten bi-haber olmamalı. Varış noktasında yolcuyu indirmeden/uyarmadan yolcu sonradan farkına vardığı zaman en azından bir özür dilenmeli. 45 km yol ekstradan yaptırılıp gecenin 01. 30 da inmesi gereken yolcu dönüş noktasına sabah ezanında ulaşırsa, bunun tazmin de otogarda 40 dk. bekletilip "yazıhane personeli :taksi var, istersen orada muavin: işine gelmiyorsa binme Metro'ya. Şoför zaten olaya bakıp durur kendi haline. Hostes:kaç gündür yoldayız" şeklinde olmamalı.

Mustafa 42 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa13 Mayıs 2013

    TEŞEKKÜRLER Metro, umarım iyi sonuçlar olur "Sayın CAN, Göndermiş olduğunuz e-mail Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşmıştır. Yaşamış olduğunuz tatsız olaydan ötürü Metro Turizm olarak son derece üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğunuz konu Genel Müdürlüğümüze iletilmiştir.Konu ile ilgili tüm hususlar incelenip personellerimiz tespit edilerek gerekli işlemlerin yapılacağını bildirir.Tekrarlanmaması için gerekli önlemleri alacağımızı belirtmek isteriz.Yolcularımızın beklentilerini yerine getirebilmek için çalıştığımızı siz sayın konuğumuzun bilgilerine sunarız. Göstermiş olduğunuz hassasiyet ve anlayış için teşekkür eder,esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımla," TEŞEKKÜRLER Metro, umarım iyi sonuçlar olur

  • Metro Turizm Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Mustafa beye mail yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön