24 Ocak 2014 #2254246

Metro Turizm Islak Koltuklarda Yolcu Taşımacılığı!

Metro Turizm'den ilgili tarih ve güzergahta eşim için bilet aldım. Araç sahipleri geceden aracın tüm koltuklarını su ile yıkamışlar. Elbetteki kış günü koltuklar kurumamış. Yolculara size gazete ve çöp poşeti dağıtacağız onların üzerine oturacaksınız demişler. Eşim ve birkaç kişi daha itiraz etmiş; aldıkları cevap "işinize gelirse" olmuş.


Eşim müşteri hizmetlerini aramış şikayette bulunmuş. Şuan ben tekrar arıyorum, açan yok!
İyice yüzsüzleşen personeli ile Metro Turizm neden çalışmak da ısrar ediyor anlamıyorum. Mecburen kullanmak zorunda kaldığımız bu firmada her seyahatte ayrı bir problem ile karşılaşıyoruz.


120 ile makas atan araçlardan hileli takometre kullananlara kadar, neler gördük...

İsmail 172 Okunma

Cevaplar

  • İsmail24 Ocak 2014

    Ayakta giden eşim dirseğinin yasladığı koltuktan ıslandığını söylüyor. Muavin ve şoför ise tüm yüssüzlük ve ciddiyetsizlikleri ile eşimi ve diğer yolcuları ayakta taşımaya devam ediyor... Koltuğa sermek için battaniye vermişler fakat o battaniye de ıslanmış. Kış mevsiminde ıslak koltuklarda yolcuyu tiye alarak işletme yürütmek tam da Metro Turizme yakışırdı... Eşim böbreklerinden rahatsızlanırsa, ne yapacaksınız? Neyi telafi edeceksiniz?

  • Metro Turizm Temsilcisi24 Ocak 2014

    Merhaba, Yolcumuzun müşteri hizmetlerine iletmiş olduğu başvurusuna istinaden işlemleri devam etmektedir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön