30 Eylül 2014

Metro Turizm İptal Etme Hakkı Yazan Biletin İptali Yasakmış!

12 eylül 2014 tarihinde aldığım 7 ekim 2014 tarihli iki adet elektronik biletimin seyahatiniz ile ilgili genel bilgilendirmeler bölümünün 2. maddesinde "hareket saatinin 24 saat öncesine kadar yapılacak müracaatlarda, ödenen bilet ücretinin tamamı iade edilir." yazmaktadır.


Bu maddeye rağmen müşteri hizmetlerindeki görüştüğüm kişilerin tamamı genel müdürlükçe bilet iptalinin yasaklandığını orada öyle bir ifadenin olabileceğini ama iptal etmeyeceklerini belirtmişlerdir. Kısacası tüketiciyi oradaki bilgiler ile kandırmış olmaktadırlar.


Bilet iptali yerine bileti açık bilete dönüştürmeyi teklif etmekteler ancak ben bilet iptalini istiyorum. Umarım yetkililerden bir yanıt gelir.

Barış 435 Okunma

Cevaplar

  • Barış10 Şubat 2015

    Sorunuma çözüm üretmedi sadece mesajı aldıklarına dair bir yanıt yazmışlar. Yaptıkları işlemin sonucunu yazmamışlar.

  • Barış10 Şubat 2015

    Sonuç? Bu cevaptan anlamam gereken yanıt nedir acaba?

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön