24 Ekim 2016 #6767875

Metro Turizm İnternetten Aldığım Bilet Olmasına Rağmen Ayakta Yolculuk Yaptırıldı!

23.10.2016'da 065*** sefer numaralı aracınızla Merzifon'dan Çarşambaya gitmek üzere eşime ve kendime 28,29 nolu biletleri İnternet üzerinden satın aldım. Merzifon'a otobüs geldi ve arabaya bindim. Yerimizde bir yaşlı teyze ve bir dede oturuyordu. Muavine söyledim Merzifon Metro'da çalışan arkadaşlara ilettim. Şoförle konuştular gözümün önünde de tartıştılar ve bu şoförü şikayet edin her zaman arabaya fazla adam alıyor dediler.


Şoförle konuştum Adı 'M*** Ç***' olan bu şahıs ''idare edin Havza'da inecekler'' dedi ve arabada hiç boş yer olmadığı için ayakta Havza'ya kadar eşimle beraber gelmek zorunda kaldım. Kısaca anlatmam gerekirse olay bundan ibarettir. Mağduriyetimin giderilmesini ve bu şahısa gerekli cezanın verilmesini istiyorum. Aksi takdirde adli yollara başvuracağımı buradan bildirmek isterim.

Şahin 403 Okunma

Cevaplar

  • Şahin17 Aralık 2016

    Görüşme yapıldı özür dilendi. Bundan sonrası içinde tarafıma yapacağınız yolculuklarda yardımcı olacağız denildi. Fakat görüştüğüm kişi ismini bildirmedi. Kim olduğunu ve nereden aradığını öğrenmek istiyorum.

  • Metro Turizm Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın YETKILI, Yolcumuz ile görüşme yapılmıştır. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön