28 Nisan 2014
Yorum Yap
#2420852

Metro Turizm İnsan Canı Bu Kadar Değersiz Değil!

Bir şekilde otobüs çalıştı ve devam ettik bu arada otobüsü muavin kullanıyor! Yalova'dan feribota binmemiz gerekirken biz Karamürsel'den bindik! Kamyonların arasında bekledik. Gebze'ye vardığımızda bunların hiçbiri yetmiyormuş gibi birde şoför bey otogara girmeyeceğim diye tutturdu! Böyle bir mantık olabilir mi? İnsanlar ona göre bilet almışlar.


Tartışmalar sonucu otogara girdi! Aracın bozulmasından itibaren otobüsten garip sesler çıkmaya basladı. Yolu korkuyla geldik. Kimin hakkı var buna? Bu arada o kadar saygılılar ki yolculara her türlü bağırma, karşı çıkma, terbiyesizlik mevcut! Utanmadan yolcuya '25 tl için bizi mi rehin alacaksınız ne yapalım?' deniyor! Bu nasıl açıklanır? Sizce 25 tl'nin peşindemiyiz biz?

Simay Simay 210 Okunma

Cevaplar

 • Simay01 Mayıs 2014

  Metro turizmi artık asla kullanmam!!!

 • Simay30 Nisan 2014

  Bana gönderilen mail sıradan ilgileneceğiz mailidir! Eger isterseniz farklı olaylarıda anlatabilirim!Serviste cıkan tartısmayı,şoförün yolcuya tam bilgi verememesini ve yolcunun yanlış yerde inmesini anlatabilirim!Benim bikac ay önce yasadıgım farklı bir olayla devam edebilirim! Bizi servisle dudullu tesisine götürüp bırakan servis şoföründen fakat bizim otobüsümüzün aslında samandıradan kalkacagından ve dudulluda bosuna saatlerce beklememizden bahsedebilirim!! Bunlar yetmemiş gibi otobüs sizi yoldan alıcak diyerek bizi farklı otobüsle göndermeleri ve yolda bekleyen bir otobüs olmamasını anlatabilirim!! İnsanlar ekmeğinden olmasın,zarar görmesin diyerek şikayet edilmiyorsa her şeyinde bir sınırı vardır!!

 • Metro Turizm Temsilcisi29 Nisan 2014

  Merhaba, Yolcumuza mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

 • Simay28 Nisan 2014

  Yol normalde 3.30 saat sürüyor, en fazla oda! Ama biz 5.30 saatte İstanbul'a gelebildik ve eve varışlarımız vs. 6-7 saat oldu. Otobüste yiyecek yoktu, seker hastalığı olan insanlar vardı ve 'meyvesuyu için yiyecek yok' dendi!Bu kadar mı değersiziz?? Yasadığımız korkunun,telaşın,yorgunluğun hesabını nasıl verecek metro firması??

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler