22 Mart 2014

Metro Turizm İle Yaptığım Yolculuktan Şikayetçiyim!

Metro Turzim ile 16.12.2013 tarihinde 655507 sefer no'lu Erzurum - Samsun arası yaptığım yolculuktan şikayetçiyim! 15 ve 16 koltukta bulunan K**** A. ve S**** A.'da (Ağrı'dan binmişlerdi.) Aynı durumdan şikayetçi olduklarını da aktarmamı istediler.


Öncelikle yoldan biletsiz bir yolcu aldık. Trabzon girişinde Askeri araç durdurdu yolda aldığımız bu yolcuya yöneldiler ve sahte paradan kaynaklı bu yolcuyu aldılar. Daha sonra Trabzon 10. Karayolları Müdürlüğünde polis aracımızı durdurdu 4 saat boyunca araç kanalda kaldı yani arama yapıldı araçta zulalanmış kaçak sigara bulundu.


İç bagajın içinde Trabzon'dan gelen 61 TE 410 No'lu Servis aracı bizi Tiflis'ten gelen araçla gelmemizi sağladı. Söyleyeceğim birçok şey var dikkate alın.

Halit 124 Okunma

Cevaplar

  • Halit24 Mart 2014

    Yapmış Oldugunuz Geri Dönüşte Hukuki İşlemler Başlatılmıstır.Demeniz Benim İçin Memnuniyet Olusturan Bir Durum Degildir.Ayrıca Bagajın İçini kontrol edemiyoruz diye lavbali bir tavırla yaklasmanız hiç hoş degildi. KACAK SİGARA otobüsün içindeki oturdugumuz koltukların üstündeki bagaj bölümünün vidaları sökülerek konulmustur.müşteriye ait bir durum olabilrmi sizce?

  • Metro Turizm Temsilcisi24 Mart 2014

    Merhaba, Yolcumuzun müşteri hizmetlerine iletmiş olduğu başvurusuna istinaden görüşme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön