31 Temmuz 2014

Metro Turizm İftar Vaktinde Bir Bardak Su Vermeyen Adamlar!

Yolculuk 15 saat civarı sürdü, bu süre zarfında ne bir ikram geldi ne başka bir şey, yanımıza kâr kalan Metro Turizm'in ne kadar sefil bir firma olduğunu anlamak oldu, aynı zamanda bir ton tanıtım reklamlarının bir rüyadan ibaret olduğunu gördük, Metro Turizm bizim için bir kabustu. Allah bu firmayı bildiği gibi yapsın, insan parasıyla rezil olur mu? Evet Metro Turizmi tercih ederse olur.

Bu arada insanların dini değerlerini hiçe sayarak iftar vaktinde onlara bir bardak su ikramını bile çok gören bu firmayı hint kınasıyla kınıyorum!

İnsanın kendi parasıyla da rezil olabileceğinin yegane kanıtıdır...

Muhammed 170 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön