20 Şubat 2013

Metro Turizm Hizmet Kalitesi Yetersiz!

Metro Turizm ile yolculuk yapmak zorunda kaldığım her sefer sonrasında pişmanlık duyuyorum. Şehirlerarası yolculuk değil de şehir içi yolculuk yapıyorum sanki. Her fırsatta durup ara yerlerde yolcu almaya çalışan bir belediye otobüsü mantığıyla hizmet veriyorlar. Yolculuk yaptığım bu güzergahta diğer firmalar yolculuk süresini minimum düzeye indirmeye çalışırken metro hep geç kalmakta ve bunun nedeni yol ve hava koşulları değil.


18. 02. 2013 de yaptığım yolculukta bir yolcuyu istedikleri parayı vermediği için işsiz bir yerde yolun ortasında indirdiler. Ayrıca ve en önemlisi muavinin hijyen dışı davranışları en önde oturmam sebebiyle şahit olmam. Hayrina durmuyorlar o işten maaş alan kişiler bunlar.

Selin 54 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi20 Şubat 2013

    Selin hanıma mail yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön