04 Temmuz 2013

Metro Turizm Her Zaman İndirdiği Yerde İndirmek İstemedi!

Bir yıldır her hafta veya iki haftada bir Ankara- Çorlu seyahatimi Metro Turizm ile yaptım. Her zaman olduğu gibi çorluya 25 km mesafede olan Çantaköy'de inmek istediğimi söyledim. Beni indiremeyeceklerini söylediler. Orası büyük bir yerleşim yeridir. Günün her saatinde insanlar oradan binerler ve inerler. Belediye durakları vardır. Zaten bir yıldır bu otobüs ile her hafta gidip geliyorum ve oradan inip biniyorum.

Zaten inip binilecek başka bir seçenek de yoktur orada yaşayan insanlar için. İndirmezlerse polise şikayet edeceğimi söyledim. İstanbul- Çorlu arasında görevli muavin ise "istediğin yere şikayet et. yetkili benim " dedi. Yolcuların baskısı karşısında indirmek zorunda kaldılar.

Kadir 49 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Kadir beye mail yoluyla geri dönüş yapıldı. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

  • Kadir08 Temmuz 2013

    Henüz bir yanıt dönmediler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön