18 Eylül 2014

Metro Turizm Hatalı Güzargah Eksik Bilgilendirme!

İstanbul'dan Düzce'ye gitmek için internet sitesinizden "Alibeyköy"den 20:30 kalkışlı bilet aldım. Bineceğim otobüse gitmek üzere 19:00'da 4.Levent'ten servise bindim ve 20:00'de Alibeyköy'e ulaşıp sorduğumda otobüsün aslında Esenler'den 21:00 da kalktığı ve Alibeyköy'e hiç uğramadığını öğrendim.

Bu bilgi en baştan verilmiş olsaydı, aynı otobüs için 22:00'da Samandıra'dan binebilir ve boş yere güzargahımın tersine giderek 3 saat kaybetmezdim. Ort. 3 saat olan İstanbul - Düzce mesafesi bu şekilde min. iki katına çıkmaktadır.

Mağduriyetimin biraz olsun giderilmesi için tüketici kanunun uyarınca ödediğim ücretim iadesini talep etmekteyim.

Tarafınıza hemen ilettim ama 5 gün dolmuş olmasına karşın yanıt alamadım...

Uğur 242 Okunma

Cevaplar

  • Uğur05 Aralık 2014

    Ortada bir çözüm yok ki neyini notlayalım bilemedim.. Sorunum ile yakından uzaktan herhangi bir bilgi içermeyen kelime yığınından oluşan otomatik cevap dışında bir şey göremedim.

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

  • Uğur24 Eylül 2014

    An itibariyle direk tarafınıza ilettiğim şikayetime 12 gündür dönüş yapılmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön