13 Ekim 2014

Metro Turizm Hareket Etmeyen Ve Eski Model Otobüs!

İzmir - Safranbolu seferi yapan Metro Turizm firmasının ek sefer olarak düzenlediği araç eski ve her koltukta tv olmasını geçtim wi-fi bile yok. Hareket etmesi gereken saat 23:30 iken 01:00'da hareket etmesi elbette bu otobüsün eski ve yolculuğun nasıl geçeceği sorusunu akla getiriyor. Tam 1 saat 30 dakika geç hareket eden otobüs şehiriçi kullanılan servis aracı olması kuvvetle muhtemel bunun sorumlusu ve nasıl telafi edileceği bir daha metro turizm tercih etmemek gibi soruları akla getiriyor.

Ali 190 Okunma

Cevaplar

  • Ali05 Aralık 2014

    Hep aynı cümleler hep aynı samimiyetsiz hareketler sefer geceside merkez ile görüşme yapıldı metro turizm sitesinede yazdım yolculuk yaptığımız otobüste olmayan şeyleri yazıyorum klima,wifi,ekran,servis bunları çıkarınca geriye kalan tek şey eski model bir otobüs ayrıca aldığımız bilet normal biletlerden daha pahalıydı diyecek bir şey yok.Ek sefer yapıp biraz fazla para kazancam diye bizim suçumuz size güvenmek mi?

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön