20 Mayıs 2014

Metro Turizm Habersiz Saati Değişti Köy Dolmuşu Gibi Her Yerde Durdu!

Öncelikle yolculuk anlamında bir daha Metro Turizm'den herhangi bir hizmet almayacağımı ve tüm tanıdıklarıma da bunu ısrarla anlatarak, onların da kullanmamasını sağlayacağımdan emin olabilirsiniz.


19 mayıs pazartesi günü için internet sitenizden Ayvalık - İstanbul için (353491) no'lu sefer sayılı 12:15 otobüsüne bilet aldık. (3 kişi) Buraya kadar herşey normal. Ancak yolculuk günü Ayvalık yeni garajda bekliyoruz ve otobüs gelmiyor. Yazıhaneye sorduğumuzda öğreniyoruz ki, seferin saatinin 13:15 yapıldığını ve internetteki saatin yanlış olduğunu öğreniyoruz. Saati değiştiriyorsanız; öncelikle bu seferi satın alan insanlara bilgilendirme geçmekle yükümlüsünüz. Keza arayarak yada SMS ile bilgilendirerek.


Otobüse biniyoruz ve bir bakıyoruz ki aslında şehirler arası bir dolmuşa binmişiz resmen. Çanakkale şehir, köy, mezra turu yapıyoruz. Siz nasıl bir firmasınız ki kafanıza göre bir güzergah belirleyip saçma sapan yolculuk yaptırıyorsunuz? Ara güzergah yada dolmuş duraklarından binen herkes 1 saat geç kalındığını, çok yavaş gidildiğini Ayvalık - İstanbul arası belirlenen bu güzergahı ilk defa gördüklerini söylediler. Herkes yetişeceği yere sizin aptalca ek sefer mantığınızdan geç kaldı.

Selcan 263 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Haziran 2014

    Merhaba, Yolcumuzun müşteri hizmetlerine iletmiş olduğu başvurusuna istinaden mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön