31 Temmuz 2014

Metro Turizm Geç Gelen Araç Ve Benim Sınavıma Geç Kalmam!

19.07.2014 Günü gece 2 arabası ile Ağrı'dan Van'a gitmek üzere iki kişilik bilet aldım. Van'da DGS sınavına gireceğim için sınava yetişmem gerekiyordu. Fakat 02:00 da gelmesi gereken araç arıza yapmış, otogar personele sordum ne zaman gelebilir araba yarım saat sonra dendi, müşteri hizmetlerini aradım araç ne zaman gelir diye 30 dakika veya 45 dakika sonra dendi.


Her yarım saat sonra aramamda aracın 30 dakika sonra geleceği söylendi ve en sonunda araç sabah saat 04:45 civarında Ağrı otogarına geldi. Geldiğinde gün çoktan ağarmıştı. Neyse şoför son sürat arabayı sürdü sınava yetiştim ama ben uykusuz ve yorgun olduğum için sınavım iyi geçmedi. Şimdi bunda Metro Turizm'in sorumluluğu yok mu?


2014296601

Mehmet 132 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

  • Mehmet19 Ağustos 2014

    aklı olan varsa metro turizme binmesin

  • Mehmet04 Ağustos 2014

    aklı olan varsa metro turizme binmesin

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön