14 Mayıs 2013

Metro Turizm Gebze-Ankara Yolculuğu!

Gebze-Ankara seferi için hareket saatinden önce otogarda hazır bulundum. Araç yarım saat Gebze'ye rötarlı geldi daha sonra İzmit Sakarya ve Bolu otogarlarına uğrayıp yolcu aldı her yolcu alışında fazlasıyla oyalanarak otogarlarda bekledi. Ankara yolculuğum 5 saati aştı. Bununla birlikte hostesin yolculara davranışı kesinlikle düzgün değildi yolcuları azarlar gibi hitap ediyor soru sorduğumuzda kızarak cevap veriyordu.


Yolculuk sırasında gereksiz yol boylarında duraklama yaparak bizleri bekletiyorlar keyfi uygulamalara tabi tutuluyorduk. Bu konuda tüm firmaların hareket saatlerine sadık kalmalarını özellikle talep ediyorum ve ulaştırma bakanlığının bu konuda gereğini yapmasını arz ederim.

Esra 78 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Esra hanımın şikayetine istinaden mail yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön