13 Haziran 2014

Metro Turizm Gaziantep Yolda Kalmış Suriyelileri Mağdur Ediyor!

Gaziantep'ten binip Kayseri'ye giden Suriyeli insanların biletindeki 29 TL ibaresini silip yerine 40 TL yazarak yolda kalmışa bir tekme atarak Metro'luğunu yapıyor. Bu şikayet bizzat kendime ait değildir ama vicdanları yaralamıştır.


100 binlerin takip ettiği sosyal medya sayfaları ve milyonların takip ettiği ŞikayetVar sitesinde bunu yaymaya devam edeceğiz.

Fatih 372 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön