21 Nisan 2016

Metro Turizm Farklı Otobüs ve Kalitesiz Yolculuk

18:00 arabasıyla halihazırda Harem'den Gölcük'e gidiyorum. Afişlerde 2+1 yazmasına rağmen normal otobüse bindik. Hiçbir bilgilendirme yok. Asıl sorun ise otobüs koltuklarının darlığı. Fazladan 4 koltuk attıkları için inanılmaz rahatsız. Uzun yıllardır bu kadar dar koltuklarda seyahat etmedim. Ayrıca 18:00'da kalkacaktık, koltuklar dolmadı diye saatini 18:05 yaptılar daha sonra da hemen ileride bir durakta 9-10 dakika daha bekleyip sonradan yine yolcu aldılar. Köy otobüsü gibi ne düzen var ne de insana saygı. Şikayetçiyim.

Baris 179 Okunma

Cevaplar

  • Baris21 Nisan 2016

    Kaç defa arandım ve cevap vermedim? Şahsıma sadece bir defa bilinmeyen numara araması yapılmıştır. Müşteri politikanız şikayetçiyi bir defa ara açmazsa telefonlara cevap vermiyor diye suçlamaksa, dünyanın en rahat işlerinden birini yapıyorsunuz demektir. Telefonlara cevap vermiyor demek beni sürekli arıyor olmanız demektir. Böyle bir durum yok. Bundan sonra aramayın. Asıl şimdi cevap vermeyeceğim. Zira, müşteriye saygısı olmayan insanlarla görüşmenin bir faydası yok.

  • Metro Turizm Temsilcisi21 Nisan 2016

    Sayın YETKILI, Yolcumuz arandı fakat telefonlara cevap vermediği için görüşme yapılamamıştır. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön