13 Mayıs 2013 #1795611

Metro Turizm Erkek- Bayan Oturma Şekli!

12/05/2013 tarihinde 18:30 aracına saat 14:00 gibi Ankara'dan Ilgaz'a gitmek üzere internet üzerinden arka sıradan 43 numaralı bileti aldım. saat 17:30 civarı Ankara Aşti den beni aradılar ve en arka sıradan bilet aldığım için yanıma erkek bileti satacaklarını eğer geçersem 6 numaranın boş olduğunu söylediler ve ben kabul etmedim. Zaten yanıma erkek bilet kesmelerine sistem izin vermezdi.


Satıcı ben bu durumu kabul etmeyince bayan bilet keserek üç erkek yolcuya bilet satmış. Yani sistemden benim yanımda oturanı bayan göstermiş. Şikayet hattını defalarca aradım kimse yanıt vermedi. Oradaki yetkiliye gittim biletimi iptal etmek istediler çok mağdur oldum.Bu onlara verilmiş nasıl bir hak?

İkbal 204 Okunma

Cevaplar

  • İkbal28 Mayıs 2013

    Çok geçiştiren cevap vermişsiniz bir daha asla metro turjzmi kullanmam ve kullandırtmam.. 444 34 55i siz arayın bir sorun anlatın bakın birilerine ulaşabiliyor musunuz.. herkes herkese aktardı hiç kimseye ulaşamadım Aştide alt kattaki yerinize gittim iade edelim bileti dediler çözüme bakın ben gitmek zorundayım biletimi önceden almışım çözüm beni arabadan çıkarmak öylemi? Siz gerçekten bu hizmeti böyle vermekten memnunsanız söyleyecek söz yok!!!!

  • Metro Turizm Temsilcisi13 Mayıs 2013

    İkbal hanımın şikayetine istinaden ilgili birime dosya aktarılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön