07 Mayıs 2013 #1781560

Metro Turizm Denetim Ve Kontrol Yok!

Edirne' den İzmir' e giden Metro firmasına ait otobüsler hiç bir yolcuya haber verilmeden seferden kaldırılarak yerine iki katlı Setra otobüs konulmuştur. Edirne' den giderken sadece çay, su ve kek servisi yapılmış, dönüş seferi ise gecenin geç saati olduğu düşüncesi ile hiç bir servis dahi yapılmadan İzmir'den Edirne'ye dönülmüştür.


TV'lerde radyolarda şöyle otobüslerle böyle servis yapılarak rahat yolculuk yapacaksınız deniliyor ancak hiç de öyle olmadığı ortada.

Mustafa 123 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa07 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili; Ben sizlere EDİRNE - İZMİR ve İZMİR - EDİRNE otobüs seferleri ve seferdeki aksaklıklar üzerine ve hiç bir yolcuya haber vermeksizin değiştirilen otobüslerden bahsediyorum siz hala METRO Turizm olarak konuğumuz olarak görmekten mutlu olacağız diyorsunuz. Çok güzel bir aldatmaca diyorum. Şöyle ki; yapılan yanlışlar ortada siz sanki her şey yolunda imiş gibi cevap veriyorsunuz. EVET bundan böyle NİLÜFER TURİZM ile seyahat edeceğim ve tüm dostlarıma arkadaşlarıma da NİLÜFER TURİZM' i tavsiye edeceğim. Ve hatta bir adım daha ileri gidip EDİRNE WEB Sayfasından size olan şikayetimi aldığım cevabı ve size yazdığım cevabi yazıyı da yayımlayıp oradan da tavsiyelerimi sürdüreceğim.

  • Metro Turizm Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Mustafa beye mail yoluyla geri dönüş yapıldı. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön