17 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10803593

Metro Turizm Bilgilendirme Dahi Yapmıyor!

24 gün öncesinden 17/08/2018 18:30 Manavgat için Metro turizminden o kadar olumsuzlarına rağmen tek oturmak için fazladan para vererek bilet alma gafletinde bulundum.


Arabaya binmeden önce biletin çıktısını almak için gittiğimde bana arabanın 2+2 olduğunu söylediler. Yanlış anlaşılma olduğunu düşünerek müşteri hizmetlerine gittim. Bana böyle şeyler olabileceğini söylediler.


Madem öyle neden haber vermediniz neden değişti öbür arabaya ne oldu dedim. Sonuçta bilet alırken telefonum boşa mı yazıyoruz! Bana haber vermelerinin zorunlu olmadığını söylediler. Öbür arabanın akıbeti meçhul.


19:00 da 2+1 yoktu. Bir baktım nasıl olduysa olmuş! Kendini akıllı sanan ama olmayan firma nasıl olsa bu müşteriler cepte diyerek asıl binmem gereken arabanın biletlerini daha fazla fiyattan satmış.


Paramı ve hakkımı helal etmiyorum. Siz bu zihniyetle imajınızı zor düzeltirsiniz. Bir daha asla Metro Turizm'den bilet almam bedava verse bile.

Hatice Hatice 1.934 Okunma

Cevaplar

  • Hatice27 Ağustos 2018

    Telefonum bozuk olduğu için kapalıydı. Ama şimdi açık. Arayın bekliyorum

  • Metro Turizm Temsilcisi27 Ağustos 2018

    Sayın YETKILI, Yolcumuz arandı fakat ulaşılamadığı için görüşme yapılamamıştır. Saygılarımızla, Metro Turizm

  • Hatice18 Ağustos 2018

    Yalan söyleyerek mi daha fazla kazanıyorsun Ey Metro Turizm. 17/08/2018 tarih ve 18:30 saatli sefer olan 2+1 den 2+2 ye bindirttiğin yetmediği kadar Manavgat’a kadar gitmesi gereken araba arızalandı diye Antalya otogarda bırakıyorsun. 16 saat teklemeyen araba nasıl oldu da bozuldu ve gözümüzün önünde gayet normal bir şekilde başka bir sefer yapmak için gitti. 10 dakikaya servis gelecek dediniz 40 dakika beklettiniz ve gelen servis aracı yoktu. Başka bir Antalya arabası geldi. Bari yalan söylemeyin. Daha fazla gözden düşmeyin. Haram olsun aldığınız para. Tek kuruşunu hak etmediniz. 2+2 dediğiniz belediye otobüsüyle 16 saat yol geldik. Bel ağrısı çekmekten o kadar saat uyuyamadım bile. Yazıklar olsun. Biliyorum bu yazdıklarım sizin için ne ilk ne de son. Ve biliyorum ki siz aynı şeyleri yapmaya devam edeceksin iz. Ama tek bir kişi bile okusa ve metroyu kullanmasa benim için kafidir.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler