08 Ağustos 2014

Metro Turizm Bilet İadesi Yapılmıyor!

Biletimin iptali için 22.07.2014'de başvurdum. Talebimle ilgili dosya oluşturduklarını söylediler.(dosya takip no: 2014301555) Daha sonra süreç ile ilgili bilgi verilmedi, defalarca kez çağrı merkezinizi arıyorum, her çağrı merkezini aradığımda, konu ile ilgili bilgi veremiyoruz sizi daha sonra ilgili kişi arayacak denildi.


Metro Turizm'in sitesinde takip no. ile sorgulama yaptığımda müşteriye bilgi verildi ve dosya kapandı diyor, bana hiçbir bilgi verilmedi, çağrı merkezini sonuncu kez aradığımda ise para iadesi yapılmayacağı söylendi. Gerekçe olarak beni aradıklarını fakat telefonu açmadığım için dosyayı kapattıklarını iletiyorlar!


Yardımlarınızı ve bilet ücretimin artık bir an önce iadesini istiyorum.

Elif 291 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

  • Elif13 Ağustos 2014

    Hala hiç bir geri dönüş yok!! Bir daha asla metro kullanmayacak etrafıma da kullandırmayacağım!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön