13 Eylül 2013 #2010780

Metro Turizm Bagaj Hasarı!

Söz konusu tarih ve seferde seyehat ettiğim Metro Turizm ile, İstanbul Esenler Otogar'ından bindiğimiz Servis Otobüsünün yan bagajlarına yerleştirdiğimiz bavulum, E-6-Basın Ekspres yolu virajında, otobüsün yan bagajının açılması sonucu, dışarı fırladı ve bavulum paramparça oldu.


Durumu Müşteri Hizmetleri yetkililerine ilettim, ilgileneceklerini söylediler. 13 Eylül 2013 günü, genel müdürlükten aldığım bir telefonla, bagaj hasarı konusunda bir şey yapamayacaklarını ilettiler.


Tamamen servis otobüsünün ve şoförünün hatasından kaynaklanan bir mağduriyeti Metro Turizm değil de kim karşılayacak? Bu nasıl mantıktır?

Ercument 113 Okunma

Cevaplar

  • Ercument17 Eylül 2013

    Bir daha asla Metro Turizm

  • Ercument16 Eylül 2013

    EVet görüşme yapıldı ancak mağduriyetim telafi edilmedi. Bagaj hasarı konusunda birşey yapamayız ne demek? Servis benim servisim mi? Sizin servisiniz, bagaj kapağı bozuk bir servise bindiriyorsunuz, sonra da biz sorumlu değilsiniz diyorsunuz.. İyi sorumlu olmayın, biz de Metro Turizm ile seyahat etmek konusunda mecbur değiliz..Zaten o tarihten itibaren seyahatlerimi Metro Turizm ile yapmıyorum, yapmayı da düşünmüyorum...

  • Metro Turizm Temsilcisi16 Eylül 2013

    Merhaba, Yolcumuzun müşteri hizmetlerine iletmiş olduğu başvurusuna istinaden görüşme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön