13 Nisan 2013 #1740527

Metro Turizm Araç Personelleri Kaba Davranrı!

Eşim ile birlikte Tiflis-İstanbul seferini yaparken, sarp sınır kapısını geçtikten sonra valizlerimizi göremeyince tartışmaya girdik. iki şöför, şirket görevlisi ve çok sayıda yandaşı tarafından ağır darp edildik. Hopa acil servisinde 8 saat yoğun bakımda kaldık.

Serkan 98 Okunma

Cevaplar

 • Serkan04 Aralık 2014

  Aynı şikayeti www.metroturizm.com.tr adresinden yaptım.Fakat üzerinden aylar geçmesine karşın bir cevap dahi alamadım.

 • Serkan17 Nisan 2013

  Metro Turizm Araç Personelleri Kaba Davranrı! diye başlık atıyorsunuz yaaaaa.ne kaba davranması ? Resmen personel ve yandaşları tarafından linç girişimi oldu,ağır darp edildik ne kaba davranması. 8 saat yoğun bakımda kaldık elimizde ağır darp raporu var...

 • Serkan15 Nisan 2013

  Öncelikle bildirmek isterimki ilk olarak şirketinizle irtibata geçtim,detaylı bilgi istediniz fakat bir cevap vermediniz.Aracı kullanarak aldığım cevabı yetersiz buluyorum.Zaten cumhuriyet savcılığı şahıslar hakkında tahkikat başlattı.Ortada bir ağır darp var,şu an çalışamaz durumdayım ve tedavim devam etmekte.Eşim ruh sağlığı bozuldu,doktorun verdiği sakinleştirici ile uyuyabiliyor.Kısacası kanuni haklarımızı aramadan önce şirket ile görüşmek istedik ama hala cevap verilmedi.

 • Metro Turizm Temsilcisi15 Nisan 2013

  Serkan beyin Müşteri Hizmetleri iletmiş olduğu şikayetine istinaden gerekli araştırmalar yapılmaktadır.Geri bildirim sağlanacaktır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön