21 Ağustos 2014

Metro Turizm Ankara Bileti Satıp Ankara Girişinde İndiren Kötü Firma!

Malatya'dan Ankara gitmek için alınan bilet ile Ankara otogara gitmeyip Ankara girişinde Kayaş'ta otobüsten indirdiler. İstanbul'a devam edecekmiş otobüs Ankara otogara gitmezmiş. O zaman neden Ankara bileti bu otobüse satılıyor.


Tv çalışmıyor, ikram yok, otobüs şoför muavinleri kabadayı hayatımda böyle bir fiyasko
görmedim. 23 lc 357 plakalı araç ile Malatya'dan 14 saatte geldim ve kötü bir yolculuk ne kendim nede çevrem bir daha Metro Turizm ile yolculuk yapamaz. Tutanak tutturdum mahkemeye vereceğim.

Erdem 757 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön