31 Temmuz 2014

Metro Turizm 28 Saattir Bitmeyen Yol Ve Bozulan Otobüs!

Ben 25.07.2014, 22:30 İstanbul - Giresun 342831 sefer sayılı otobüste 15 koltuk numaralı yolcuyum. Bayram tatili başlangıcı olması sebebiyle İstanbul ve güzergahtaki diğer yollarda trafik yoğunluğu vardı. Otobüsümüz Karabük sapağında bozuldu saatlerce beklenen usta ve otobüs tamiri şuan itibarıyla 28 saattir devam eden bitmeyen yolculuk.


Neden Metro Turizm gibi kurumsal bir firma otobüs tahsis etmeyip te insanları bu durumda çile
içinde orada bekletiyorlar? Sayın Metro Turizm yetkilileri bu konu ile ilgili herhangi bir önlem almayıp ben dahil 45 yolcuyu mağdur etmiştir.


Bu konuda sayın Metro Turizm yetkililerinden açıklama beklemekteyim.

Muhammet 314 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön