Metro Turizm Hizmet Şikayetleri

(18 şikayet)

Timur'un Teşekkür Mesajı

Firma benimle iletişime geçti teşekkürler
05 Mart
Metro Turizm

Böyle saygısızlık görmedim, molada dolaptan su aldık ve kapağı kapamamızla azarlamaya başlaması bir oldu. Hizmet veren bir insanın böyle bir tutum sergilemesi kabul edilemez!

16 Ağustos 2017
Metro Turizm

Ne hizmet ne bir şey sanki uçakla geldim kulaklarım patladı.

24 Temmuz 2017
Metro Turizm

Bu kadar pis tabiri caizse kelle koltukta bir yolculuk yapmadım. Sefer saati değişiyor. Ama bilgimiz yok. Geç kalkıyor, her yerde oyalanıyor. Yoldan sürekli yolcu alıyor yetmiyor yolun yarısında otogara tekrar …

06 Temmuz 2017
Metro Turizm

İnternet yok, bir şey yok, yalan söylüyorlar hizmet sıfır.

14 Ocak 2017
Metro Turizm

Koltuklar bozuk wifi çalışmıyor televizyon çalışmıyor hizmet sıfır. İlgisizlik rahatsızlık diz boyu böyle bir firma olmaz.

28 Ekim 2016
Metro Turizm

Böyle bir hizmet anlayışı ancak böyle bir şirkete yakışır, yolcuları ıssız bir yerde bekletmek, yanlış bir tercih seçeneklere bile giremez.

15 Ekim 2016
Metro Turizm

Böyle bir hizmet böyle bir ilgi ve böyle bir memnuniyetsizlik görülmemiştir. Çünkü yok arkadaşlar yukarıda belirttiğim ve daha niceleri hiçbir şey bu kadar kötü ve felaket olamaz. Başka hangi firma olursa olsun…

27 Ağustos 2016
Metro Turizm

Seyahat sırasında sunulan internet wi-fi neden şifreli veya şifre söylendiği zaman yolcusuna verilmiyor. Çok zor bir hizmet mi istiyoruz yoksa hiç koymayın!

19 Ağustos 2016
Metro Turizm

Metro Turizm sefer saatini değiştiriyor ama bildirilmiyor. Üstelik şikayet için arıyoruz ama istek ve şikayet kısmına ulaşamıyoruz.

11 Temmuz 2016

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön