Metro Turizm Zarar Ederiz Diye Aktarma Yaptırdılar!

Mustafa Y. |

Misafirlerim Eskişehir'den Boyabat gelmek için Eskişehir Metro yazıhanesinden bilet aldılar. Ankara'dan aktarma yaptılar. Fakat Kastamonu otogarda misafirlerime(2'side bayandır) firma zarar eder. İki kişi için Boyabat'a gidilmez, burada inin. 2 saat sonra Trabzon arabası geçecek sizi ona bindireceğiz deyip Kastamonu'da bırakmış ve İzmir'e yolcu almışlardır.

Şimdi soruyorum 2 bayanı Kastamonu'da bırakıp 3. aktarmayı bekleten sorumsuz bir firma kendisini nasıl Türkiye'nin en büyüğü ilan eder? Başlarına bir iş gelse sorumlusu kim olacaktı? Şikayet hatları bile cevap vermiyor.

Etiketler :

Seyahat Güvenliği Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Y.
  24 Temmuz
  17:52

  Türkiye'nin en büyük (belediye) otobüs firmasına çözümleri için teşekkürler

 • Mustafa Y.
  08 Mayıs
  13:15

  Metroya binmeyin yarı yolda bırakır.

 • 04 Temmuz
  10:06

  Mustafa beyin şikayetine istinaden mail yoluyla geri dönüş yapıldı.

  Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz.

  Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

 • Mustafa Y.
  03 Temmuz
  17:26

  Hiç görüşme olmadı. İlgilerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.