02 Mayıs 2013

Metro Turizm Yolcuya Telefon Numarasını Veren Muavin!

Bugün 16. 00 aracına kız arkadaşıma metro turizm'den bilet aldım Ankara-Bolu aracı. Yolda muavin kız arkadaşıma içine "tanışalım mı?" yazılı bi kağıt vermiş ve telefon numarasını yazmış.

Kız arkadaşımda kağıdı geri vererek terslemiş. Böylelerini çalıştırdığınız sürece Metro'yu kullanmayacağım. Umarım o muavin hakkında gerekli işlemler yapılır.

Ramazan 379 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan 02 Mayıs 2013

    Umarım gerçekten gereken yapılır. 2 gün sonra kız arkadaşım bak şu muavin bana yazıyı vermişti derse o zaman metro turizmi kullanmaktan vazgeçerim.

  • Metro Turizm Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Ramazan beyin Müşteri Hizmetlerine iletmiş olduğu şikayete istinaden gerekli işlemler yapılmaktadır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön