Metro Turizm Yolcu Hakları İhlali!

Ayhan K. |

Ben 20-09-2014 tarihinde Niğde'den İstanbul'a seyahat etmek için 16-09-2014 tarihinde biletimi suit olarak aldım ancak seyahat edeceğim gün terminale gittiğimde firmanın bize bir bilgi bile vermeden otobüsü class'a çevirdiğini görünce şaşırdım ve neden böyle oldu demek için hiçbir muhatap bulamadım.

Hadi onu sineye çektik. Alibeyköy'e geldiğimizde Gültepe'ye hangi servis gider diye sorduğumda sözde Alibeyköy servis yetkilisi arkadaş sanki dövecekmiş gibi Gültepe'ye servis yok Levent Sapak'ta ineceksin cevabını verdi. Ben bu kadar kötü bir firma görmedim. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayıp şikayetimi bildirmek istedim nafile. 12 dk beklemenin ardından kapattım.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:24

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm