Metro Turizm Yetersiz Kalan Müşteri Hizmetleri Yetkilileri!

Oğuzhan U. |

Belirtilen sefer bilgilerinde Metro Turizm aracı ile Bodrum'a yolculuk yaparken arkadaşımın rahatsızlanması sonucu acilen ambulans ile Denizli ilinde hastaneye kaldırılmıştır. Bize otobüs görevlileri tarafından iletilen yolculuğumuza ücretsiz olarak karşılanacağı şeklindeydi ancak hastane sonrası otogara geçtiğimizde ücret talebinde bulundular ve mecburen ücreti ödeyerek yarım kalan yolculuğumuza devam ettik.

11 Eylül 2014 tarihinde şikayet talebinde bulunmama karşın ve defalarca müşteri hizmetlerini arayıp kayıt yenilediğim halde yetkililerden herhangi bir dönüş olmadı. İlk zamanlarda yasal süre 15 gün diyerek oyaladılar ancak 40 günü aştığı halde dönüş yapılmamıştır.

Etiketler :

Personel Davranışı Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:24

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm