Metro Turizm Yanlış Koltukta Zoraki Yolculuk!

Erhan Ü. |

12 Temmuz 2016 tarihinde Metro Turizm'in resmi ios uygulamasından Ankara'dan Fethiye'ye gidiş için saat 23:00 otobüsüne 3 kişilik bilet aldım. Sistemde hangi koltuğun hangi yerde olduğu açıkça görünmekteydi. Eşim ile 9 ve 2 yaşlarındaki oğullarım rahat seyahat etsinler diye sistemde gözüken orta kapının hemen önü olan 23 ve 24 nolu koltuğa, kendime de hemen yanındaki 22 nolu koltuğa bilet aldım.

Otobüse binmem ile hayret ve dehşete kapıldım. Sistemde orta kapının hemen önünde gözüken 23 ve 24 Nolu koltuklar orta kapının arka kısmında en dar kısma, benim oturduğum 22 numaralı koltuk ise bir ön sıranın çaprazı orta kapı tam yanına denk gelmişti.

Metro Turizm'in koltuk numaralarını bile doğru bilemeyen sisteme yanlış yükleyen bilgi işlem çalışanları yüzünden en kötü en rahatsız yolculuk deneyimini yaşadım. Müşteri sıfatı ile eziyet çekmek için değil rahat seyahat etmek için para ödüyoruz!

Etiketler :

Araç Konfor Seyahat Güvenliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan Ü.
  22 Temmuz
  11:27

  Telefonum 7gün 24 saat açık arayan olmadı. Telefonun kapsama alanı dışında olduğu zamanlarda mesaj bildirimi geliyor! Isterseniz tekrar aramayı deneyin.

 • 15 Temmuz
  11:47

  Sayın YETKILI,

  Yolcumuz arandı fakat telefonlara cevap vermediği için görüşme yapılamamıştır.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm