20 Mayıs 2013

Metro Turizm Yanlış Bilgilendirme!

Şimdi şu anda İstanbul'dan Eskişehir'e gitmek için Beylikdüzü'nden servise bindim. Bayrampaşa otogara geldiğimizde ise servis şoförü peron numaramı sordu. Bilette peron numarası yazmıyordu ama ben genelde seyahat ettiğim için 154 nolu peron olması gerekiyor dedim. Bana orası kapandı dedi ve 50 nolu peronda indirdi orada da 154 nolu peron kapalı değil otobüs oradan hareket edecek dediler ve ben oraya yürüdüm.

Gece vakti kız başıma yolda bir sürü laf atanlar oldu. Ya otobüsü kaçırsaydım kim sorumluluğu üstüne alacaktı? Hiç kimse. Servis şoförünün bilgisizliği neden bu kadar pahalıya patlıyor?

Ozgur 50 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Yolcumuzun şikayetine istinaden ilgili birime dosya aktarıldı gerekli işlemler yapılacaktır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön