15 Nisan 2013

Metro Turizm Yanlış Bilgilendirme!

Metro Turizm 4443455 numarasını arayarak Ankara'dan Samsunun kavak ilçesine bilet aldım.Ancak otobüs kavak ilçesi güzergahında beni indirmeden direkt Samsun iline kadar götürdü.Araç biletini alırken herhangi bir uyarı yapılmadı direkt samsuna gideceği konusunda bilgi verilmedi.Astsubay olduğumu görev için saat 23:00 da kavakta olmam gerektiğini belirttiğim halde araç durmadı.

Görüştüğüm Metro Turizm call center daki H. hanımda ilgilenmedi ve mağduriyetim giderilmedi ve kavak ilçesine geçmem saat 02:00 civarını geçmişti. Komutanlığım tarafından uyarı aldım ve çok fazla mağdur oldum. Emniyet personeli olduğumu uyarmama rağmen dikkate alınmadı. Adli görev her şeyin üstündedir.

Yasin 36 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi15 Nisan 2013

    Yasin beyin Müşteri Hizmetleri iletmiş olduğu şikayete istinaden gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön