02 Mayıs 2013

Metro Turizm Yanlış Bilet Kesilmesi!

Geçen hafta cuma günü arkadaşlarla Metro Turizm yazıhanesinden 2 tane özellikle belirtmemize rağmen aynı saatlerde biri İstanbul biri Ankara olmak üzere tekrar tekrar söylememize rağmen 30. 04. 2013 tarihine aynı saatlerde bilet kesilmesini tekrar ettik. Buna rağmen İstanbula giden otobüs doğru kesilip Ankaraya giden otobüsü 27. 04. 2013 tarihine kesilmiş. arkadaşım bileti kontrol etmeden imzalamış.

Ertesi gün bizi arayıp otobüsün kalktığını haber verdiler biz tabi ne kadar durumu anlatmaya çalışsakta olan oldu dediler.

Aylin 78 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Aylin hanıma mail yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön